מחלקת ענ"ד

(עזרה נפשית דחופה)

הארגון מעמיד לרשות הציבור את מיטב אנשי/נשות המקצוע המתמחים בתחומם ואשר יודעים לתת מענה רחב ומקצועי במגוון מצוקות ואתגרים בחלקים שונים. ביניהם: חרדות, דיכאון, נוער בסיכון, מצוקות חברתיות, בעיות במשפחה.

מרגע המענה של המוקדנים במוקד אתם מקבלים את המענה הראשוני הדחוף ומשם הכוונה מדויקת וליווי בתהליך עד שתקבלו את הפתרון המושלם עבורכם וכל זה עלינו.

אתגר הקורונה

בימים מאתגרים אלה המצוקות דופקות לנו בדלת מאות פניות מתלמידים והורים שמגיעים לארגון בכדי לקבל הכוונה וסיוע ואנו עושים כל מאמץ בכדי לתת את המענה ולסייע ככל יכולתנו.

 

הבידוד מקשה על אנשים לשמור על שגרה. זה עלול ליצור טריגרים בין בני זוג והתמודדות גדולה בתחום הזוגיות, חוסר היציאה מהבית יכולה להביא את הילדים והמתבגרים למצבי קיצון. עד כה ילדים ומתבגרים מדווחים על ירידה במצב רוח ואף חלקם אשר גם כך בעלי רגישות גבוהה בימים שבשגרה.

 

עובדים רבים שהיו בשגרת עבודה מוצאים את עצמם מובטלים בבית מתרגלים לשגרה חדשה, דאגות על כסף, תעסוקה לא מרפים.

אנחנו כאן

כדי לסייע ולהיות אתכם יחד בבידוד, בסגר ובבית

  • אנחנו נתגבר את מחלקת ענ''ד (עזרה נפשית דחופה) בעוד אנשי / נשות מקצוע שידעו תת לכם מענה מקיף.
  • נפעיל את מיזם סטאר באונליין נתאם פגישה לכל תלמיד עם חונך-מטפל שידריך אותו ואת ההורים איך לעבור את התקופה הזאת ולהכין אותם לקראת חזרה בטוחה לבית הספר. (תוך כדי תנועה נתגבר את החונכים/ות עם הכשרה מקצועית)
  • אימון אישי וטיפולים רגשיים נעביר גם באונליין באותה מתכונת של סבסוד חלקי/מלא.
  • הרצאות מפי טובי המרצים בתחום החינוך והרווחה באונליין כדי לסייע לכם להתמודד עם ה''שגרה החדשה''.

גם עכשיו חושבים על היום שאחרי

היום שאחרי התלמידים יחזרו לבית הספר ושם? הצוות החינוכי עובד נורא קשה ושעות נוספות (גם בבית..) לדאוג לילדים. אבל עדיין המורים מבקשים עזרה. הילדים חייבים עזרה. וגם ההורים. אז מיזם סטאר כאן בשבילכם. כדי שלכם הילדים יהיה מענה של חונך רגשי שיכול לעזור לכם ולקדם אתכם להישגים. ולכן ההורים אנחנו דואגים שיהיה לכם רוגע. שקט נפשי. אמנם אנחנו לא ממש מתיימרים להחליף אתכם. אבל בהחלט ניתן לכם  גב רגשי חזק. ואתם המורים גם לכם אנחנו דואגים פרויקט החונכים ייתן לכם רוגע כאשר תדעו שיש מי שיעזור לכם עם התלמיד המתקשה. ואף יקבל אותו  בשמחה. ויחזיר לכם אותו חדש.

התחומים שעבורם ניתן לקבל ייעוץ במחלקת ענ"ד מגוונים מאוד
ותלויים בזמינות של אנשי ונשות המקצוע שלנו.

זוגיות

ילדים ונוער

הורות

סיוע בייאוש ואובדנות

חוסר בטחון עצמי

מצוקות נפשיות

דיכאון וחרדות

אוזן קשבת

פגיעות מיניות בקהילה

סיוע ראשוני

ועוד מגוון רחב של מצוקות, יחד עם זאת אנו מבקשים להתקשר לכל תחושה רגשית כזו או אחרת שאתם מרגישים אנו מזמינים אותכם לשתף אותנו בתחושות ואנו מצידנו מבטיחים לעשות ככל יכולתנו בכדי לתת את הסיוע הטוב והמקצועי ביותר מתוך שמירה על הפרטיות שלכם.

0
פניות שטופלו במחלקה
0
מתנדבים פעילים בעלי הכשרה
0
קליניקות פעילות בארץ
0
שפות תמיכה
במוקד הטלפוני